Bet365 online stávkovanie

Bet365 online stávkovanieBookmaker Bet365 pripravil zaujímavú ponuku pre futbalových fanúšikov. V priebehu 3 dní môžu užívatelia staviť na športové podujatia v týchto ligách a zvýšiť výhru na 30% a získať zadarmo stávky. Preto máte šancu získať ešte viac peňazí pred májovými sviatkami. Takýto bonus bude príjemný, nie? Preto sa zoznámte s podmienkami propagácie.

Kto môže požiadať o Bet365 bonus? Propagačná ponuka je k dispozícii všetkým registrovaným používateľom Bet365. Krajina bydliska alebo mena účtu nie je pre hráčov obmedzenie.

Kedy sa konanie uskutočňuje? Ako už bolo uvedené, návrh je krátkodobý. Povýšenie je platné od 00:00 (Greenwich Mean Time) od 27. apríla do 23:59 (GMT) 29. apríla 2018. Preto sa ponáhľajte staviť na dostupné futbalové podujatia.

Ako sa zúčastniť propagácie? Ak chcete získať odmenu, hráč musí vykonať nasledujúce akcie:

Ak chcete poškodiť účasť na akcii, kliknutím na odkaz, ktorý je k dispozícii v opise ponuky na webovej stránke Bet365 SK bookmakera.
Urobte stávku na 5 futbalových podujatiach vo výške 5 € alebo viac. To trvá len stávky podanej pred hre na jamky počas uvedeného Liga: Premier League, FA Cup, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Yupiler profesionálne lige, super, super Dánsko, Švédsko majstrovstvá a Football League Championship , Okrem toho by minimálny pomer udalosti mal byť 1,40.
Čo získa hráč? V rámci akcie je hráč vybavený vyššími peňažnými cenami a voľnými stávkami. Existuje takáto schéma získavania cien:

Veľkosť kurzu Počet udalostí Zvýšenie výhier ** Voľná ​​stávka
€ 5 * 5 10% € 2 *
10 € * 5 20% 5 € *
20 € * a viac 5 30% 10 € *
* Alebo ekvivalent tejto sumy v inej mene.

** Maximálna výška stávky, ktorá sa zvýši o špecifikované percento – 25 € *.

Prijatá odmena bude pripísaná na ďalší deň do 19:00 (Greenwich Mean Time). Výhry z peňazí budú pripísané na hlavný účet a voľné na bonusový účet. Použitie odmien by malo byť v súlade so všeobecnými pravidlami úradu Bet365 Bookmaker.